Beschreibung
– Black TUSQ XL topkam voor 6-snarige akoestische en elektrische gitaren
– linkshandige versie
– vervaardigd van Black TUSQ
– gegleufd
– vlakke onderzijde
– geïmpregneerd met PTFE om snaren breken te verminderen en stemmingsstabiliteit te verbeteren
– gebalanceerde toon, toegenomen harmoniën
– zwart
– afstand E tot e: 38,00 mm
– afmetingen (L x B x H): 44,96 x 4,88 x 8,41 mm
– 1 stuk
– Let op: alle Graph Tech topkammen en zadels zijn iets langer en wijder om extra ruimte te geven om perfect op je gitaar te passen. Overtollig materiaal kan makkelijk weggehaald worden met fijn schuurpapier.
| Merk | Graph Tech |
|---|---|
| EAN | 702725120673 |
| Topkam lengte | 44.96 mm |
| Topkam breedte | 4.88 mm |
| Topkam hoogte | 8.41 mm |
| Afwerking | Gegleufd |
| Materiaal | Tusq |
| Instrument | Akoestisch/Electrisch |






Rezensionen
Es gibt noch keine Rezensionen.